Фонд держмайна обрав інвестрадника приватизації Херсонської ТЕЦ


19 сентября 2018 года.

Компанія "Конкорд Консалтинг" в складі консорціуму Baker McKenzie, "Бюро Маркуса", BDO, Ernst&Young і Kreston GCG перемогла в конкурсі з відбору інвестиційного радника для підготовки до приватизації чотирьох ТЕЦ.

Про це повідомив в.о. голови ФДМ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про "Херсонську ТЕЦ", "Дніпровську ТЕЦ", "Криворізьку теплоцентраль" та "Сєвєродонецьку теплоелектроцентраль", які будуть виставлені на торги одним пакетом.

За словами Трубарова, "Оріана", "Сумихімпром" і Національна акціонерна компанія "Украгролізинг", які отримали тільки по одній заявці, підуть на повторний конкурс, який відбудеться 23 жовтня.

Він також повідомив, що найближчим часом Фонд оголосить конкурс з відбору інвестрадників для останнього пулу підприємств зі списку великої приватизації на 2018 рік: "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Харківобленерго", "Миколаївобленерго", "Хмельницькобленерго", "Турбоатом" і "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

Як повідомлялося, перші конкурси з відбору інвестрадників ФДМ оголосив в кінці червня, запропонувавши зацікавленим компаніям допомогти Україні з продажем п'яти компаній.

Теги: тец
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости