Фіскали Херсонщини попередили “маніпуляції” з ПДВ


20 / 03 / 2017

Бізнесмени Херсонщини у лютому ц.р. намагалися хитрували з податком на додану вартість та спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області встановили ці факти.

Так, два підприємства - порушника вирішили збільшити податковий кредит за грудень 2016 року за податковими накладними зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних у лютому 2017 року, не враховуючи те, що мають право їх включити тільки до податкового кредиту звітного періоду лютого 2017 року. Тим самим платники зменшили суму нарахованого податку до бюджету.

За результатами проведених камеральних перевірок спеціалісти фіскальної служби Херсонщини донарахували ПДВ та штрафні санкції в розмірі 49,1 тис.грн., а також зменшили суму, що підлягала зарахуванню до складу податкового кредиту наступного звітного періоду на 37 тис.гривень.

Довідково: відповідно до п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України, суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, у т.ч. для платників податку, які застосовують касовий метод.

Теги: ндс, налоги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости