Фіскалами Херсонської області розшукано організатора конвертцентру


28 февраля 2017 года.

Під час оперативно - розшукових заходів, працівники оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області, розшукано організатора потужного конвертаційного центру на території Херсона, який з 2016 року перебував у міжнародному розшуку.

А схема незаконного отримання легкого прибутку була така...

Винахідливий житель Херсона, створив на території міста злочинну групу з метою "конвертації" грошових коштів, незаконного формування податкового кредиту з ПДВ та валових витрат для підприємств реального сектору економіки, отримання незаконного доходу від зайняття фіктивним підприємництвом.

На гарячому відразу ж затримано та засуджено трьох співучасників злочинної діяльності. А ось на слід кмітливого громадянина - організатора "конверт - бізнесу" податкові міліціонери натрапили у лютому цього року. Йому негайно повідомили про підозру і наклали арешт на майно на загальну суму 8,9 млн.грн. для погашення нанесених державі збитків.

Кримінальне провадження за ознаками, ч.2 ст.205 КК України (фіктивне підприємництво), ч.3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), ч.1 ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), з обвинувальним актом направлено до суду для розгляду та прийняття рішення.

Теги: конверт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости