Фірми, що працюють з одним доком, розіграли 30 мільйонів на ремонт суден АМПУ


17 июля 2019 года.

Філія «Днопоглиблювальний флот» ДП «Адміністрація морських портів України» 8 липня за результатами тендеру замовила ТОВ «Спец Експерт» ремонт земкаравану за 29,69 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч у Херсоні за адресою Карантинний острів, 1 відремонтують земкараван ДН-5 у складі несамохідного земснаряду «Дніпровський-5» і теплоходу «СЗ-1». Гарантійний строк на послуги і матеріальні ресурси складає рік, на лакофарбове покриття - два роки.

Договір передбачає забезпечення виконання зобов'язань у розмірі 5% його вартості.

Переможна пропозиція була на 12% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

«Спец Експерт» з Одещини зі статутним капіталом 1 тис грн. належить одеситу Михайлу Боберцю. Він також володіє зареєстрованим за тією ж адресою ТОВ «Спеціалізована компанія Техфлот» з Жанною Радченко та Ігорем Якушевичем. Однак раніше, за даними системи «YouControl», засновником «Спец Експерт» був киянин Роман Сапожніков.

Наявність матеріально-технічної бази (доку) фірма підтвердила договором про спільну діяльність за 2019 рік із херсонським ТОВ «Шипярд1930» Костянтина Молодковця. Раніше воно під назвою «Рівертайм» належало кіпрській «KDM Shipping Public Ltd».

У 2016 році «Спец Експерт» без торгів отримав єдиний підряд ДП «Одеський морський торговельний порт» щодо послуг зі встановлення суднових двигунів на 791 тис грн.

Єдиним допущеним конкурентом було дніпровське ТОВ «Джемонд Ботярд» власника ПП «Джемонд Бот» Андрія Ковалевського. Воно подало договір про спільну діяльність від 2019 року з тією ж компанією «Шипярд1930», що й переможець «Спец Експерт».

Чотири інші фірми не допустили до аукціону. ТОВ «Компанія «Дніпротранссервіс» відхилили за відгук з іншими номером і датою договору, ніж в аналогічного договору, а ТОВ «Сігран» - за неправильну кількість запропонованих послуг у відповідній довільній довідці. ТОВ «Нолікс» і МПП «Виробничо-комерційна фірма «Тос» відхилили, бо надані ними договори з «Шипярд1930» були договорами підряду і не підтверджували можливість розпорядження виробничими площами. «Тос» марно оскаржив своє відхилення в АМКУ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости