Фірма Кирила Тимошенко заробила 1,2 млн на вояжах Зеленського по регіонам перед місцевими виборами 2020 року

Фірма Кирила Тимошенко заробила 1,2 млн на вояжах Зеленського по регіонам перед місцевими виборами 2020 року
29 / 09 / 2021

Після публікації розслідування «Бабеля» щодо того як фірма дружини замоголови Офісу президенту Кирила Тимошенка заробила на спікерах президентського форуму «Україна 30» до «Наших грошей» потрапили дані про заробітки цієї ж фірми Тимошенко «Гудмедіа» і на передвиборчій кампанії «Слуги народу» на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Виявилось, що ТОВ «Гудмедіа» отримало 1,23 млн грн за послуги з організації та проведення корпоративних заходів Політичної партії «Слуга Народу» та її регіональних організацій організацій.
У тому числі за захід у Херсоні 20 серпня було сплачено 123 тис грн.

Підтвердження фінансовим стосункам «Слуги народу» та «Гудмедіа» є на сайті НАЗК. У квартальному звіті партії вказано, що партія заплатила фірмі Тимошенко 1,23 млн грн. за послуги проведення заходів, але без розшифровки яких саме.

Нагадаємо, за даними «Бабеля», компанія «Гудмедіа» у 2021 році отримала щонайменше 6,5 млн грн від структур Ріната Ахметова, Андрія Веревського, Юрія Косяка, Олександра Гереги та інших крупних бізнесменів. Вони платили за участь їхніх спікерів у форумі «Україна 30», ініціатором якого був президент Володимир Зеленський.

Засновником та керівником ТОВ «Гудмедіа» до березня 2020 року був заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. Потім власницею фірми стала його дружина Альона Тимошенко, але до вересня цього року Кирило Тимошенко значився на сайті компанії як CEO.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости