ФГ «Урожай» порушує екологічне законодавство


4 июля 2016 года.

При проведені планової перевірки ФГ «Урожай» Високопільського району Держекоінспекцією у Херсонській області встановлено, що склад для зберігання пестицидів, мінеральних добрив та агрохімікатів у господарства - відсутній. Пестициди та агрохімікати для ФГ «Урожай» завозяться одноразово за необхідності на підставі укладених договорів.

Про це повідомляє прес-служба екоінспекції.

Допуски (посвідчення) на право здійснення робіт з пестицидами та агрохімікатами не оформлені. Договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно довкіллю або здоров'ю людей під час зберігання та застосування пестицидів і агрохімікатів - відсутній. Господарством не впроваджено ведення журналу приймання та витрат пестицидів та агрохімікатів.

Договори на подальшу утилізацію відходів зі спеціалізованою організацією відсутні. Журнал обліку приймання, зберігання та подальшої передачі хімічних джерел струму підприємством не впроваджено. Наказ про призначення відповідальних осіб у сфері поводження з відходами на ФГ «Урожай» - відсутній. Господарством не запроваджено ведення журналу первинного обліку відходів за встановленою формою 1-Вт. Щорічна статистична звітність за встановленою формою 1-відходи підприємством не складається.

Реєстрові карти об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів не розроблені. Декларація про відходи за 2015 рік господарством не складалась.

За чисельні порушення вимог природоохоронного законодавства складено 4 протоколи про адмінпорушення та надано припис.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости