Фестиваль «З країни в Україну» в Херсоні: ВЕЛИКІ СПРАВИ ДІЄВИХ КОМАНД!

Фестиваль «З країни в Україну» в Херсоні: ВЕЛИКІ СПРАВИ ДІЄВИХ КОМАНД!
5 августа

7-го серпня 2021 року в Херсоні відбудеться фестиваль «З країни в Україну» - щорічний масштабний культурно-просвітницький захід. Історія, культура, освіта, наука та творчість - Україна, що об'єднує та надихає. Особливістю цьогорічного фестивалю буде спеціально адаптована до карантинних умов програма - децентралізовані локації та діджитал контент.

О 18:00 на відвідувачів чекає вечірній концерт, в якому візьмуть участь місцеві гурти з Херсону, а також гурти MAZEPA та NESPROSTA. Хедлайнеркою концерту стане популярна українська авторка та виконавиця пісень - Христина Соловій.

Загалом фестиваль цього року завітає до 11 міст: Слов'янськ, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, Добропілля, Мирноград, Станиця Луганська, Старобільськ, Щастя, Херсон та Маріуполь.
В Херсоні члени локальної команди «Море мрій» - місцеві активісти з різним професійним бекграундом. Дехто з учасників вже має досвід проведення культурних заходів у Херсоні й інших містах України, є представники влади та комунальних закладів культури міста.

У зв'язку з пандемією Covid-19 задля безпеки відвідувачів формат цьогорічного фестивалю було змінено та адаптовано значну частину програми в діджитал. Для цього був розроблений спеціальний сайт - http://zkvu.com.ua/, де буде розміщено відеоконтент та інші матеріали на основі програми. Фестиваль буде зосереджений в одному місці - площа кінотеатру «Україна», та розбитий на окремі локації - Центральний простір, Україна Сучасна, Україна Традиційна, Україна Змістовна та Україна Активна.

Локації розмістяться на комфортній відстані одна від одної. Це дасть змогу уникати великих скупчень відвідувачів.

В програмі фестивалю цього року: фотовиставка відомих українських фотографів, кінотеатр просто неба та майстер-класи з фільмування, лекції від сучасних підприємців-інноваторів, лекції про сучасну українську науку від проєкту Inscience та демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України, майстер-класи з традиційних ремесел, онлайн-бібліотека та багато іншого інтерактивного та унікального українського контенту.

Що ще планується на фестивалі в Херсоні:
1. «Пікнік людей та ідей» - презентація успішних кейсів співпраці влади і громадськості та нетворкінгова вечірка.
2. Квест для молоді про процес прийняття рішень у місті.
3. Телеграм-канал про можливості та ініціативи, якими можуть скористатися містяни для свого розвитку, спілкуватись з однодумцями і представниками влади.

«Небайдужі мешканці Херсона та області - долучайтеся до фестивалю! Не будьте осторонь життя міста, адже успішна країна починається з кожного із вас!», - запрошення від команди організаторів з Херсона.

Також в межах фестивалю реалізовано спецпроєкт «Натхнення Сходу». Для кожного з 11 міст фестивалю було обрано одного артиста-амбасадора. Разом з відомим українським режисером та кліпмейкером Віктором

Придуваловим, артисти провели творчі дослідження та зняли відеокліпи на одну зі своїх пісень у відповідних містах.

Амбасадоркою Херсона стала Христина Соловій. Прем'єри всіх кліпів можна буде побачити на локації Центральний простір в день проведення фестивалю.

«Перед командою організаторів цього року стояв один великий виклик - спланувати одинадцять масштабних подій в умовах динамічної та складнопрогнозованої ситуації з пандемією Covid-19. Водночас така ситуація дала можливість переосмислити саму форму фестивалю та змусила шукати нові актуальні та адаптивні рішення, глибше дослідити міста та локальну проблематику, більше взаємодіяти з місцевими громадянами. Це у свою чергу дало змогу побудувати зовсім інший підхід до створення якісного українського контенту», - коментує підготовку до фестивалів Денис Блощинський - голова правління Фундації та ідейник фестивалю.

«З країни в Україну» - це 8 років організації масштабних культурно-просвітницьких подій, 84 фестивалі, 54 міста, десятки тисяч учасників та понад 20 напрямів невпинної роботи з ключовою ідеєю - формування нової української ідентичності та якісних позитивних змін в Україні.

*****
Проведення фестивалів «З країни в Україну» стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Більше інформації про фестиваль на офіційній сторінці у фейсбуці та на сайті Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости