Фермери Херсонщини планують зібрати 1347 тис. тонн овочів

Фермери Херсонщини планують зібрати 1347 тис. тонн овочів
3 июля 2014 года.

Площі під овочами цього року складають 41,5 тисяч гектарів

Дощі, що пройшли Херсонщиною у третій декаді червня фактично не зашкодили овочевим плантаціям регіону. Частково постраждали овочеві насадження у Каховському районі, проте втрати не є масштабними.

Про це кореспонденту «Агравері» повідомили у Херсонській облдержадміністрації.

«20 червня по всій території області пройшли локальні грозові опади, місцями до 40-50 мм, з градом та шквальним посиленням вітру, - коментують ситуацію у Херсонській ОДА.- Град переважно випав на землях Каховської міської ради та Малокаховської сільської ради, у результаті чого на деяких ділянках овочі були частково пошкоджені, проте на заплановане по району виробництво 273 тис. тонн овочевої продукції опади суттєво не вплинули».

За попередніми підрахунками фермери Херсонщини планують зібрати 1347 тисяч тонн овочів.
«Нинішній урожай буде на 186 тис. тонн більшим, ніж зібрали аграрії у 2013 році,- коментують в ОДА. - Цьогоріч площі посіву овочевих культур склали 41,5 тис. га порівняно з 25,3 тис. га в 1991 та 36,0 тис. га у 2000 році.»

Довідка:
Херсонщина є однією з найпотужніших областей України з виробництва овочевої продукції. Вона посідає перше місце в Україні по виробництву овочів і закритого, і відкритого ґрунтів. Регіон збирає 12% до валового збору овочів в Україні.

Теги: овощи, село
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости