"Фабрика" потрапила до топ-10 українських ТРЦ, що постраждали від війни


16 мая

В Україні внаслідок обстрілу російських військ ушкодження отримали 17 торговельно-розважальних центрів загальною площею понад 900 тис. кв. м. Загальна сума збитків оцінюється в $315 млн. Асоціація рітейлерів України (RAU) опублікувала топ-10 постраждалих від війни ТРЦ.

Потрапив до цього рейтингу і ТРЦ "Фабрика" у Херсоні. 

Так, херсонський торгово-розважальний центр "Фабрика" було зруйновано ще на початку березня, коли російська армія зайшла до міста. У результаті в будівлі почалася пожежа, а співробітники ДСНС не змогли її загасити через постійні обстріли.

3

Також майже повністю зруйновано Порт City у Маріуполі. Подібна історія і з ТРЦ Nikolsky в Харкові, який був обстріляний окупантами ще 9 березня - однак будівля вистояла, незважаючи на пошкодження та пожежу всередині.

20 березня рф розбомбила ТРЦ Retroville у Києві. В результаті вісім людей загинули, одна людина була поранена. Зокрема, постраждали фасади з південно-східної сторони ТРЦ, зруйновано один із восьми входів. Значно пошкоджено спортивний центр Sport Life, розташований поряд. Також пошкоджено оздоблення всередині приміщень та розбито багато вітрин.

Riviera в Одесі також було пошкоджено внаслідок обстрілів. Постраждали троє людей, яких госпіталізували. Ракета пробила дах у задній частині ТРЦ. Максимальні руйнування отримали магазини "Ашан" та Decathlon.

У ТРЦ "Караван" у Харкові 7 квітня після обстрілу російських військ спалахнула пожежа. Горів дах та частково приміщення на третьому та четвертому поверхах.

У столичний центр Lavina Mall потрапив снаряд 14 березня, було пошкоджено фасадну частину будівлі. У квітні у ТРЦ тривали ремонтні роботи, і з 10 травня він знову запрацював.

Наприкінці лютого рф обстріляла "Південний Буг" у Миколаєві. Внаслідок цього було пошкоджено магазини на першому поверсі торгового центру (зокрема, Sinsay), сходи, вітрини, але цілісність будівлі не зачепило.

ТРЦ "Джаз" у Сєвєродонецьку постраждав 4 березня - було частково зруйновано фасад будівлі. А "Мега Оскар" у Новій Каховці було пошкоджено, коли російські військові на автомобілі зламали двері кав'ярні Coffee City та проникли до приміщення. З'ясувати, які магазини постраждали від дій грабіжників, не вдалося.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости