Триває евакуація маломобільних літніх людей з населених пунктів Херсонщини.
Про це повідомляє Товариство Червоного Хреста України на своїх сторінках в соцмережах.
Волонтери Загону швидкого реагування Миколаївської обласної організації Червоного Хреста України часто змушені евакуювати херсонців під обстрілами, за складних погодних умов, незважаючи на труднощі у транспортуванні маломобільних людей з багатоповерхівок за відсутності ліфта.
Телефон Миколаївського Загону швидкого реагування для більш детальної інформації:
095 763 90 21
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/fb_img_1676452367791.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/fb_img_1676452365506.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/fb_img_1676452363486.jpg)