Есподатківець з Голопристанщини відсидить 5 років за хабар


03 / 12 / 2021

За принципової позиції прокурорів Офісу Генерального прокурора та Херсонської обласної прокуратури Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду залишено без змін рішення судів попередніх інстанцій стосовно колишнього начальника одного з відділень Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Херсонській області, якого визнано винними у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Прокуратурою доведено, що у 2018 році, чоловік, будучи службовою особою та займаючи відповідне становище, отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 2 500 грн за невжиття заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, які здійснювали пасажирські перевезення без дозвільних документів.

Вироком Голопристанського районного суду зловмисника визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Не погоджуючись з вироком суду першої інстанції, сторона захисту намагалась оскаржити його. Під час апеляційного та касаційного перегляду справи скарги залишено без задоволення, а вирок суду першої інстанції - без змін.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости