Експерт ІМІ закликав промоніторити доступ друкованих ЗМІ у прикордонній до Криму Херсонщині

Експерт ІМІ закликав промоніторити доступ друкованих ЗМІ у прикордонній до Криму Херсонщині
12 декабря 2017 года.

Експерт ІМІ Роман Кабачій взяв участь у конференції до Міжнародного захисту прав людини "Крим. Анексія і безправ'я чи початок кінця імперії", що відбулася 12 грудня у медіацентрі "Територія реформ" у Києві.

Співорганізаторами конференції виступили Київський прес-клуб, Міністерство інформаційної політики та Український інститут соціальних досліджень ім. Олександра Яременка.

Виступ Романа Кабачія відбувся в рамках ІІ панелі конференції "Реінтеграція Криму: тактики і стратегії", присвяченій питанням державної інформаційної політики на кримському векторі, стану свободи слова в окупованому Криму, мові ворожнечі.

Експерт ІМІ наголосив на тому, що, на жаль, інформуванням про Крим займаються переважно вихідці з Криму, решта ж вважає, що кримська тематика не варта уваги.

Проте кримчанам власне бракує розвінчування міфів, фейків і антиукраїнської пропаганди, котра панує на півострові. Політика замовчування щодо таких речей, як фейкові з'їзди української діаспори, антиукраїнська та антикримськотатарська агітація політиків-утікачів колишньої влади, так звані конкурси на кращого журналіста року, на яких нагороджуються представництва російських пропагандистських медіаресурсів, не працює, оскільки люди споживають ту інформацію, яку мають перед очима.

Також Роман Кабачій звернувся до представників Мінінформполітики з проханням провести моніторинг із доступом до друкованих ЗМІ у прикордонній з Кримом Херсонській області.

"Кримчанин повинен мати можливість фізично купити український журнал чи газету в Каланчаку, Чаплинці, Каховці. Чому на вокзалі у Херсоні я бачу курченківський "Корреспондент", а не бачу "Український тиждень", у якому є постійна кримська рубрика? Тому що у нас досі, щоб зайти в мережу розповсюдження окремо взятої області, треба заплатити хабар", - сказав Кабачій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости