Ексголова райдержадміністрації на Херсонщині подала до суду на Зеленського

Ексголова райдержадміністрації на Херсонщині подала до суду на Зеленського
14 апреля

З позовом до президента України Володимира Зеленського звернулась ексголова Горностаївської РДА Тетяна Ющенко. Вона вимагає визнати протиправним і скасувати розпорядження президента про своє звільнення, а також вимагає поновлення на посаді.

Провадження в адміністративній справі за позовом Тетяни Ющенко до Зеленського Касаційний адміністративний суд Верховного суду України відкрив 29 грудня 2020 року. Третіми особами у справі виступають Кабінет міністрів України, Херсонська облдержадміністрація та Горностаївська РДА. Її розгляд досі триває.

Нагадаємо, що президент України звільнив голову Горностаївської РДА Тетяну Ющенко 23 листопада 2020 року. Як вказано в розпорядженні Зеленського - "згідно з поданою нею заявою".

Попри те, що на той час ця райдержадміністрація вже підпала під реорганізацію, причини звільнення Ющенко не були пов'язані з ліквідацією Горностаївського району і реформою адміністративно-територіального устрою. Вважається, що в немилість у обласного керівництва вона потрапила через балотування в депутати Горностаївської селищної ради Каховського району від партії "За майбутнє" на виборах 25 жовтня 2020 року.

Тетяна Ющенко встигла пропрацювати головою Горностаївської РДА менше восьми місяців. Загалом на керівних посадах в цій райдержадміністрації вона перебувала з 2015 року.

Олег БАТУРІН.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости