Екологи нарахували 250 тис. грн. збитків, завданих державі Світочем


06 / 10 / 2017

Державна екологічна інспекція у Херсонській області оперативно відреагувала на звернення громадянина Ш. щодо скиду каналізаційних вод Комунальним підприємством «Світоч» на територію сел. Інженерне Наддніпрянської селищної ради Херсонської міської ради.

За результатами позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства встановлено, що в результаті скиду неочищених стічних вод забруднено земельні ділянки загальною площею 1797,48 кв.м.
Державними інспекторами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Херсонській області на зазначених земельних ділянках відібрано проби ґрунту. Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів вміст нітратів, сульфатів, фосфору, амонію у відібраних зразках перевищують фонову концентрацію, що призвело до забруднення земельних ділянок.

За вказані порушення директора КП «Світоч» притягнуто до адміністративної відповідальності, розраховано збитки заподіяні державі внаслідок забруднення земель на загальну суму 244 316,70 грн.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області матеріали перевірки направлено до прокуратури Херсонської області для вжиття відповідних заходів реагування.

За інформацією Херсонської міської ради після втручання державних інспекторів з охорони довкілля комунальне підприємство «Світоч» та МКП «ВУВГ міста Херсона» укладають угоду щодо реструктуризації боргу в сумі 33 540,26 грн. Протягом вересня поточного року підприємством проведено необхідні інженерно-технічні роботи з підготовки та запуску системи з прийому та очищення стічних вод.

Теги: свиточ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости