Екологи держінспекції у рамках проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні отримали матеріали для аналізу стану водойм.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.
Після підриву окупантами Каховської ГЕС фахівці щодня моніторять стан води в регіонах, котрі постраждали через підтоплення. Такий обсяг робіт потребує великої кількості витратних матеріалів, йдеться у дописі.
Днями Державна екологічна інспекція отримала тест-набори, реактиви, фільтри та інші матеріали від ПРООН в Україні. Ця допомога забезпечить першочергові потреби у витратних матеріалах і дозволить збільшити кількість досліджень.
Раніше повідомлялося, що ізраїльська компанія Watergen надала Херсону 5 генераторів, кожен з яких може виробляти до 900 літрів питної води щодня.