“Е-рішення” для Е-Херсонщини


3 сентября 2019 года.

Вже у вересні команда FDI Ukraine, Центру розвитку інновацій (ЦРІ) і Центру Розвитку Місцевого Самоврядування (ЦРМС) проведуть навчання для громад Херсонщини.

Тренінги будуть присвячені використанню базових ІТ-інструментів для підготовки до побудови Смарт Регіону.

Про це стало відомо, 30 серпня на селекторній нараді з керівниками ОТГ, міст та районів, яку відкрив новий голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Учасники наради ознайомилися з досвідом проекту "Е-рішення для громад", що реалізується ЦРІ (за підтримки програми "U-LEAD з Європою") для 50 пілотних міст/ОТГ України, зокрема і з 3 Херсонської області. Зараз в області вже є 37 ОТГ з 57 запланованих.

Голова ХОДА Юрій Гусєв, підкреслив, що так Херсонська ОДА створить «полігон» для апробації інновацій в сфері цифрової трансформації України та реалізації ідеї Президента України щодо побудови "держави в смартфоні".

Бути модератором такого полігону він запропонував команді проекту "Е-рішення для громад", а саме: голові ЦРІ Сергію Лобойку, та головному ІТ-експерту проекту Миколі Козлову.

"Вже майже рік, як ми запроваджуємо разом з ЦРІ технології для 50 громад і міст України, які перетворюють їх на Smart City - допомагають перейти до нового рівня керування громадою - на основі аналізу даних з єдиної бази даних. До цього ми успішно запустили такі хмарні рішення у столиці України. Будемо раді взятися за новий виклик - впровадження ІТ інструментів одразу на всю Херсонську область", - розповів ІТ експерт ЦРІ, директор FDI Ukraine, Микола Козлов.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости