Дві російські компанії розпочали ремонтні роботи автомобільного мосту в окупованому Генічеську. Роботи планують завершити до кінця жовтня, йдеться у матеріалі видання ІРС Генічеськ.
Про це повідомляється на онлайн-ресурсах окупаційної адміністрації захопленого російськими військовими Генічеська.
Ремонтні роботи здійснюють 20 будівельників ТОВ «Азімут» та ТОВ «Ферза Груп» з Росії.
Наразі будівельники підняли з дна протоки зруйнований мостовий проліт і встановили три нові залізобетонні балки. При цьому використовували спеціальну техніку, яку привезли з незаконно анексованого Росією Криму.
Автомобільний міст сполучає місто Генічеськ з Арабатською Стрілкою.
У російських державних реєстрах є дані про товариство з обмеженою відповідальністю «Ферза», що зареєстрована у місті Воронежі:
У реєстрах також є дані про декілька компаній з аналогічною назвою “ООО Азимут”, одна з яких, зареєстрована у Санкт-Петербурзі, спеціалізується на будівельних роботах: