Дві найпопулярніші партії Херсона не знають, як покращувати освіту


20 октября 2020 года.

Партії Європейська солідарність та Слуга народу, які хочуть потрапити до міської ради Херсона, не мають планів щодо освітньої сфери. Про це можна дізнатися за допомогою аналітичного інструменту «Вибори 2020: За кого голосувати?», який розробив Центр спільних дій.

Партія Нам тут жити хоче створити інфраструктуру для освіти, але не озвучує конкретних планів. Опозиційна платформа - За життя обіцяє гідні доплати вчителям та вихователям, а Батьківщина заявляє, що зробить школи доступними за місцем проживання.

Не краща ситуація з медициною: планів щодо цієї сфери так само не мають Євросолідарність і Слуга народу. ОПЗЖ планує «захистити медиків від медреформи». Подібні обіцянки дає і Батьківщина, яка хоче зберегти мережу лікарень у кожному райцентрі. Натомість партія Нам тут жити збирається лише популяризувати здоровий спосіб життя.

За допомогою аналітичного інструменту «Вибори 2020. За кого голосувати?» можна порівняти програми п'яти найпопулярніших у місті політичних партій серед мешканців, які визначилися, за кого голосуватимуть на місцевих виборах, а також топ-3 кандидатів у мери.

Для зручності інструмент розподіляє інформацію за шістьома категоріями: освіта, охорона здоров'я, дороги, транспорт, житлово-комунальне господарство та соціальна політика.

Теги: партії
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости