Два пляжі Херсонщини стали учасниками кандидатської стадії міжнародної сертифікації якості "Блакитний прапор"


7 сентября 2020 года.

Два пляжі Херсонщини стали учасниками кандидатської стадії міжнародної сертифікації якості "Блакитний прапор", повідомляють в ХОДА.

За словами управління туризму та курортів облдержадміністрації Миколи Шаповала, у  2019 році 16 пляжів України взяли участь у програмі "Блакитний прапор" та отримали міжнародні сертифікати якості.

"Тоді, на жаль, у цьому переліку не було пляжів Херсонщини, але цьогоріч ми вирішили виправити цю ситуацію. Вже сьогодні можу поділитися радісною новиною: у нас є перші два кандидати, які отримують сертифікати, що підтверджують їх участь у програмі", - розповів Микола Шаповал.

Голова громадської організації "Екологічна ініціатива, національний оператор міжнародної програми "Блакитний прапор" в Україні Вікторія Радченко повідомила, що з Херсонської області два пляжі подали документи для участі у цій програмі: центральний пляж у с. Щасливцеве та пляж «Чайка №1» у с. Генічеська Гірка.

"Зараз ці пляжі отримують сертифікати якості, які їм присвоїло міжнародне журі. Маю сподівання, що наступного року цим пляжам вдасться отримати "Блакитний прапор". Ця відзнака показує якість пляжу та те, що він є безпечним для відпочиваючих", - зазначила Вікторія Радченко.

Довідково: програма "Блакитний прапор" була заснована в 1985 році у Франції, у 1987 році вона стала європейською програмою. У 1987 році в програмі брало участь 10 країн (452 пляжі та марини отримали "Блакитний прапор"). У 2003 році програма стала міжнародною. Україна отримала право участі у програмі в 2009 році.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости