Два КПВВ на Херсонщині отримали 25 тис. захисних масок

Два КПВВ на Херсонщині отримали 25 тис. захисних масок
11 декабря 2020 года.

Вчора для КПВВ "Каланчак" та "Чонгар" передали 25 тис. захисних масок. Тепер кожен, хто перетинатиме адміністративну межу з тимчасово окупованою АР Крим, зможе безкоштовно отримати медичну маску, аби убезпечити себе та оточуючих від захворювання на COVID-19.

Цей проєкт реалізовано фондом громади м. Херсон "Захист" спільно з облдержадміністрацією за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій зазначив, що реалізація проєкту дозволить зменшити ризики захворювання коронавірусом людей, які перетинають адмінмежу з тимчасово окупованим півостровом.

Тож люди, які перетинають адмінмежу, можуть звернутися до прикордонників, аби отримати захисну маску. Крім цього, частину масок передадуть для ЦНАПів, які знаходяться на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак".

Голова БО "Фонд громади міста Херсона "Захист" Лариса Польська розповіла, що співпраця з USAID на реалізації цього проєкту не закінчується. Надалі планується передача 12 тис. захисних комбінезонів для опорних лікарень Херсонщини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости