Друзі вбитого Володимира Чебукіна звернулися до Президента


14 июля 2020 года.

Знову на слуху справа Чебукіна. Акція протесту відбулася вчора перед Офісом Президента України. На Банкову прийшли київські друзі вбитого новорічної ночі каховчанина. Молоді люди передали звернення Гаранту, в якому просять про особисте втручання Володимира Зеленського в ситуацію. Молодих людей, як і родичів вбитого, не влаштовує те, яким чином розслідувався резонансний злочин. Зокрема, те, що слідство взяло за основу висновок каховської судмедекспертизи тіла жертви, замість незалежної, зробленої в іншому регіоні за вимогою родичів вбитого. Також учасники акції обурені тим, що перед судом постала значно менша кількість осіб, які мають відношення до злочину.

-Ми не задоволені розвитком цієї справи та кількістю учасників, які фігурують в ній. Сподіваюсь, Володимир Олександрович почув нас і зробить якісь висновки, - зазначив учасник акції Ростислав Карпич.

На дії молоді в столиці відреагувала мати вбитого. Жінка приголомшена тим, що її родину підтримують не лише на Херсонщині.

-Дякую, що в небайдужі до нашого горя! Що є такі люди, які допомагають нам! І мені дуже приємно, що в мого сина такі друзі, - написала у Фейсбук матір вбитого Олена Чебукіна.

Кілька тижнів тому Олена Чебукіна й сама звернулася до Президента, під час його візиту на Херсонщину. Коли Володимир Зеленський був у Новій Каховці, жінка передала листа його команді. За її словами, там пообіцяли розібратися.

Нагадаємо, всі три справи, пов'язані із вбивством Володимира Чебукіна, з обвинувальними актами вже передані до Каховського міжрайонного суду. Племінника власника будинку, біля якого розстріляно молодого чоловіка, та колишнього каховського поліцейського судять за приховування речових доказів та фальшування обставин злочину. Безпосередньо у розстрілі Володимира обвинувачується 30-річний співмешканець його колишньої дружини. 2 липня суд продовжив йому запобіжний захід у вигляді арешту.

Марина Савченко для видання Новий день

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости