Херуненко Андрій Анатолійович – працівник мелітопольського м’ясокомбінату близько 10 ранку 21 березня поїхав додому до села Горностаївка Херсонської області. Увечері того ж дня зв’язок із чоловіком обірвався, при дзвінках на його телефон відповідав незнайомий голос.
Чоловік, який відповідав на дзвінки близьких Шулика Олександр, нібито працював із Андрієм Анатолійовичем і був його другом, але у свідченнях плутався і слухавку другу не давав. За його словами, о 17.00 вони перебували біля Сірогозу.
Добиралися попутками, а потім йшли пішки. На цьому зв’язок обірвався і через три дні чоловік додому так і не повернувся. Був одягнений у чорну куртку, при собі була чорна сумка та документи. За будь-якою інформацією прохання дзвонити по телефону, вказаному в орієнтуванні.