Волинь відправила Херсонщині майже 50 тонн гуманітарної допомоги.
Про це повідомляє Волинська ОВА.
Зазначається, що допомога складається з 20 тисяч літрів питної води, 50 бензинових мотопомп, 7 генераторів, зарядної електростанції, продуктів та корму для тварин, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування, теплих ковдр, матраців та побутової техніки.
Раніше ми повідомляли, що у підтоплених Комишанах на Херсонщині виявили нафтову пляму.