До уваги студентів - триває конкурс EducationUA 2019


16 июля 2019 года.

Останнім часом в Україні все більшої популярності набирають програми матеріальної підтримки здібних студентів незалежними комерційними організаціями. Аналогічні програми дуже поширені в європейських і американських навчальних закладах та мають неабияку популярність, повідомляють на сайті ХОДА.

EducationUA 2019 - саме одна з таких соціальних програм, що пропонує студентам на конкурсній основі здобути матеріальну винагороду за певні академічні успіхи. Організатором та грантодавцем виступає студія краси та академія Ladyspace та SMMdriver, які мають за мету довести студентам, що в сучасному світі знання та наполегливість здатні приносити прибуток ще до отримання диплому

За умовами та результатами конкурсу буде обрано три переможця. Головний переможець отримає грант в розмірі 10 000 грн, що піде на оплату наступного навчального 2019-2020 року або оплату спеціалізованих курсів та програм, якщо переможцем стане студент з бюджетною формою навчання. Студенти, що посядуть друге та третє призові місця, отримають заохочувальні призи. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих тем. Конкурс триває з 22 квітня по 31 липня 2019 року.

Додаткова інформація  за телефоном: +380631016042 з 10.00 до 18.00 щоденно.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости