До маленьких читачів херсонської бібліотеки для дітей завітав Святий Миколай

До маленьких читачів херсонської бібліотеки для дітей завітав Святий Миколай
19 декабря 2015 года.

Святий Миколай - чудотворець, доброчинець, чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам'яті, він розносить дарунки дітям, вітає з зимою, благословляє на добрі вчинки.

Традиційно, напередодні свята, в ролі чарівників виступили працівники Центральної дитячої бібліотеки та театр книги «Ровесник». Цьогоріч для дітей з особливими потребами, багатодітних, сиріт, переселенців та дітей учасників АТО було підготовлено виставу «Усі миші люблять сир». На святі також були присутні начальник управління культури Косенко Л.А., помічники депутата Херсонської міської ради Бердника Д.В, заступник голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряний А.В., які виступили у ролі Миколаїв та подарували дітям солодкі подарунки.

"Усі діти потребують підтримки та щасливого життя. Ми маємо розуміти, що найкращий спосіб виховати дітей це - зробити їх щасливими. Дорослим треба особливо дбати про дітей із соціально незахищених родин, з обмеженими фізичними можливостями та позбавлених батьківського піклування бо щасливе дитинство - це світле майбутнє для всієї країни" - кажуть організатори свята.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости