До Кривого Рогу вдалося евакуювати 35 людей з прифронтового села Архангельське.
Про це під час вчорашнього брифінгу повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«У місто продовжують перебувати біженці. За сьогодні місто прийняло ще понад 130 переселенців. Тридцять п’ять людей вдалося евакуювати із фронтового села Архангельське Херсонської області. Криворіжці вже надали понад 2 тисячі своїх квартир для переселенців за загальнонаціональною програмою «Прихисток». У цих оселях живуть понад 6 тисяч наших співвітчизників, які були змушені тікати від жахів війни. Дякую всім, хто їм допомагає. Ми справді одна країна і завжди допомагатимемо один одному», – повідомив Вілкул.