До Херсонського державного університету заборонили заходити стороннім особам

До Херсонського державного університету заборонили заходити стороннім особам
18 / 10 / 2021

З понеділка, 18 жовтня, студенти Херсонського державного університету, зможуть потрапити до університету лише за наявності студентського квитка, а викладачі та співробітники - за сертифікатами, довідками про повну вакцинацію. Або тестами, що підтверджують відсутність захворювання на Сovid-19. Про це інформує пресцентр ХДУ на сайті університету.

Вхід до Херсонського державного університету сторонніми особами заборонено. Освітній процес відбувається у звичному режимі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. За словами проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергія Кузнецова, щоденно в університеті проводиться моніторинг ситуації захворюваності студентів та викладачів.

«На сьогодні 100% викладачів та співробітників університету, що працюють на своїх робочих місцях, - вакциновані. Це результат спільної роботи Херсонського державного університету та співробітників Херсонської міської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша, які проводили щеплення», - підкреслив проректор.

Також Сергій Кузнецов зазначив, що 18 жовтня розпочалося щеплення другою дозою вакцини близько 150 викладачів, співробітників та студентів. 20 жовтня відбудеться нова хвиля вакцинації, до якої долучаться переважно студенти. Крім того, на базі медичного центру ХДУ мають можливість вакцинуватися родичі викладачів та студентів, аби забезпечити безпечне середовище в освітньому закладі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости