До Дня Незалежності у Херсоні пройшли Ігри героїв

До Дня Незалежності у Херсоні пройшли Ігри героїв
25 августа 2017 года.

На 26-у річницю Незалежності у Херсоні традиційно пройшло чимало заходів: святкові мітинги, екскурсії, молебень, велопробіг центральними вулицями і навіть забіг у вишиванках. Окремі заходи організовували музеї, театри, бібліотеки.

Однак найбільше уваги херсонців була прикута до центральної площі Свободи, куди ще з вечора 23 серпня почала приїжджати військова техніка. Зранку херсонці побачили виставку потужного озброєння, яке є в арсеналі Збройних сил України.

Городянам показали різні системи залпового вогню («Град», «Ураган», «Смерч»), танки, бойові машини піхоти, БТРи, систему протиповітряної оборони, артилерійські установки тощо.

За словами військових, частина показаної техніки брала участь у бойових діях на сході України. Військову техніку особливо вподобали діти, які не соромилися спілкуватися з солдатами, заскочити в кабіну танка та інших машин.

Багато людей побували й на навчальному катері «Чигирин» ВМС України, який прибув на набережну Херсона спеціально до свята. 

Головна подія святкового дня відбулася під вечір. На площі Свободи перед концертною сценою пройшли змагання з кросфіту Ігри героїв, у яких окремою командою виступали учасники АТО, які отримали травми на війні.

На рівні з усіма іншими вони виконували комплекси складних вправ з гирями, штангою, на поперечині, віджимання від полу, вправи на прес та інші. Справжнє захоплення і повагу викликали ветерани АТО своїм прикладом. Вони не соромляться своїх травм і показують, що не визнають поняття «обмежені можливості».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости