15 тонн продуктів харчування надійшло до обласного гуманітарного штабу від благодійників.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.
Гуманітарну допомогу сформували та відправили для мешканців Херсонської області завдяки німецькій громадській організації Freunde Helfen! Konvoi та молдовській компанії Regen & Ra за сприяння Посольства України у Республіці Молдова.
Вантаж складається із півтори тисячі коробок з пшеничною та перловою крупами, борошном, макаронами, вівсяними пластівцями, горохом, олією, сіллю та паштетами.
Розподілять допомогу між громадами Херсонщини відповідно до потреб їх мешканців.