Діти з Дніпра провели благодійний ярмарок, щоб зібрати дітям з Херсонської області гроші на канцелярію.
Про це у Telegram повідомив голова Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що завдяки заходу, 300 школярів з Комишанського старостинського округу отримали канцелярські набори. Школярі Дніпровської загальноосвітньої школи №46 власноруч зібрали набори для херсонців.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_13-54-50-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_13-54-53-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_13-55-01-768x1024.jpg)
Раніше повідомлялося, у 200 освітніх закладах Херсонської області дистанційно навчаються майже 64 тисячі учнів, з яких 15,5 тисяч школярів живуть на звільненій території Херсонщини.