В рамках проєкту «Пліч-о-пліч» Дніпропетровська область відновлюватиме три села у трьох громадах, які постраждали в результаті окупації та бойових дій.
Про це повідомляє сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Зокрема, за словами начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, Дніпропетровщина взяла шевство над трьома селами Херсонщини – Ольгине Високопільської громади, Старосілля Великоолександрівської та Бобровий Кут Калинівської громади.
«Там понівечено понад 220 приміщень. Будинків та об’єктів інфраструктури. Допоможемо відновити їх. А саме – відремонтувати побиті фасади і дахи. Замінити потрощені вікна. Подекуди – встановимо нові огорожі».
зазначив Лисак.
Зазначається, що дніпропетровські будівельники вже зробили заміри та прорахували вартість відбудови. Загалом до цього процесу буде долучено понад 150 спеціалістів.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_12-27-50-1024x673.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_12-27-21-1024x637.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_12-26-57-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_12-26-47-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_12-26-40-1-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_12-27-07-1024x682.jpg)
Нагадаємо, Херсонська область стала пілотною, де реалізують проєкт “Пліч-о-пліч”. В рамках цієї програми 15 областей України відбудують 26 населених пунктів на Херсонщині.
Раніше повідомлялось про те, що Рівненщина відновлюватиме населені пункти Кочубеївської громади Херсонщини, а Полтавщина – Чкалове Великоолександрівської громади та Правдине Білозерської громади.