Дніпровська райрада привітала херсонських дітей

Дніпровська райрада привітала херсонських дітей
30 декабря 2013 года.

У нашому місті розпочалася довгоочікувана пора веселих зимових свят. Подарунки, гарна новорічна ялинка, веселий настрій, сподівання на здійснення усіх мрій, і, незважаючи ні на що, - віра у казку. На херсонську малечу чекає багато яскравих та незабутніх свят: вистави у театрах, святкові вечори і ранки у школах та садочках, розваги біля міської ялинки.

Традиційно в ці святкові дні керівництво Дніпровської районної у м. Херсоні ради зустрічається з людьми, які попри усі труднощі взяли на себе відповідальність за дитяче життя та долю, за створення родинного затишку і тепла, за те, щоб малеча, яку спіткало лихо, виросла здоровою, порядною, відповідальною та успішною. Ці теплі та родинні зустрічі отримали офіційну назву - День опікуна Дніпровського району.

Гостей та друзів свята прийняв зал кінотеатру «Мультиплекс-діджитал» на ТРЦ «Фабрика». Простора зала зібрала близько 200 дітей та їх опікунів: усі усміхнені і привітні. З привітальними словами звернулися до гостей секретар виконавчого комітету Наталія Драчук та голова районної ради Анатолій Толокнов. Анатолій Петрович зазначив, що надзвичайно приємно напередодні світлих новорічних та різдвяних свят зустрітися з людьми, які не словами, а справами, щоденними турботами доводять, що на світі є добро і любов. 169 дітей в районі виховуються у сім′ях опікунів, знайшовши втрачений родинний затишок, душевне тепло та турботу.

Розділити святковий настрій завітали люди, які завжди приходять на допомогу, підтримують всі соціальні проекти районної влади, спрямовані на захист дитинства, розвиток дитячої творчості, ті, хто не обіцянками, а реальними справами піклуються про майбутнє - наших дітей: Ірина Свинаренко, директор центру позашкільної роботи міської ради, Наталія Колесник, керівник «Клініки, дружньої до молоді» КЗ ХМКЛ «Міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського», Олег Баркаренко, приватний підприємець, Микола Джиганський, директор автопідприємства «Іксора», Леонід Гельфандбейн, депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради, директор ПП «ЛТ-офіс», Олександр Дронов, заступник генерального директора Херсонської кондитерської фабрики, Вадим Долобан, директор херсонської філії «Мультиплекс-Діджитал». Їх дієва участь у спільній справі опіки та піклування була відзначена почесним дипломом «Друг дітей Дніпровського району».

Депутат Херсонської обласної ради, директор Школи гуманітарної праці Артем Кияновський - один з тих, хто теж отримав почесний диплом, завітав на свято, щоб вкотре поспілкуватись з дніпровською малечею. Артем Олександрович побажав дітлахам запам'ятати цей день, коли вони можуть отримати сюрпризи і подарунки, відчути турботу про себе дорослих. Запам'ятати, щоб у дорослому віці так само піклуватись про інших та щедро дарувати радість і тепло! Мріяти, нічого не боятись та докладати максимум зусиль, щоб стати успішними і розумними! - такі настанови отримала малеча від Артема Олександровича.
Кращі з кращих опікуни отримали грамоти та солодкі сюрпризи. Від їх імені слова подяки на адресу виконавчого комітету, служби у справах дітей за постійну підтримку, ефективний соціальний супровід, увагу та сердечність спілкування висловила опікун Білан Валентина Олександрівна.

І, звичайно, свято без подарунків - це не свято! Дорогу до «Мультиплекс-діджитал» знайшов Дід Мороз зі Снігуркою, які весело привітали усіх присутніх зі святом та вручили дітям солодкі подарунки від виконкому районної ради. Але найяскравіший подарунок був попереду: мультфільм «Врятувати Санту» та смачний попкорн у подарунок від кінотеатру «Мультиплекс-Діджитал».
Від щирого серця бажаємо кожній родині миру і злагоди, чудових новорічних та різдвяних свят! Попри все, пам'ятаємо, що життя прекрасне і неповторне, і , іноді, для щастя, необхідно озирнутись навколо і допомогти тим, хто потребує допомоги, запалити вогник милосердя і добра! Бо це і є СПРАВЖНЯ КАЗКА!

Оксана Гузь,
виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости