Для учасників АТО зарезервовано 3,5 тисяч га землі сільськогосподарського призначення


17 февраля 2017 года.

У резерві Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області перебуває понад 3,5 га із земель державної власності сільськогосподарського призначення для передачі у власність учасникам АТО, з яких 3489,7316 га - для ведення особистого селянського господарства та 28,158 га - для індивідуального садівництва.

Про це повідомляє прес-служба Держнеокадастру в Херсонській області.

Найбільше масивів зарезервовано у Каховському районі - 722,66 га, Голопристанському - 547,9 га, Чаплинському - 277,3879 га та Великоолександрівському - 220,2956 га.

При цьому, на сьогоднішній день 1869 військовослужбовців вже отримали дозвільні документи на отримання у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на загальну площу 2869,791 га.

Інформація про зарезервовані земельні ділянки сформована у відповідний Альбом-атлас, з яким можна ознайомитися у кабінеті 308 Головного управління Держгеокадастру (відділ землеустрою та охорони земель) або в рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей» на офіційному веб-сайті управління. Тут також розміщені відповідні роз'яснення щодо порядку отримання у власність земельних ділянок учасниками АТО та інша корисна інформація з даного питання.

Довідка. Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в антитерористичній операції.

 

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости