Для торгівлі алкоголем і тютюном херсонські бізнесмени придбали 674 ліцензії


23 марта 2018 года.

Станом на 01.03.2018 спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області видали підприємцям - бізнесменам 674 ліцензії, у тому числі: на роздрібну торгівлю алкогольними напоями - 376 та тютюновими виробами - 298. А також подовжили дію 1231 ліцензії, у тому числі: на роздрібну торгівлю алкогольними напоями - 723 документа.

ГУ ДФС нагадує: при роздрібній торгівлі алкогольними напоями готівкова виручка має реєструватися через РРО, які вказані в додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. У такому додатку вказується перелік РРО та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення, реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

До ліцензійного додатку з відповідної заяви, що подається суб'єктом господарювання, переносяться всі відомості про такі РРО.
Заява має містити такі відомості:
• зняття з обліку в податковому органі (у зв'язку з виведенням з експлуатації) старого РРО;
• початку обліку податківцями нового РРО;
• подання заяви на переоформлення додатка до ліцензії;
• видачі суб'єкту переоформленої ліцензії з додатком, в якому вказані відомості про новий РРО.

У разі роздрібної торгівлі алкогольними напоями через РРО, які не зазначені у ліцензії, до суб'єкта господарювання застосовується штраф у розмірі 200% вартості продукції, реалізованої через такий РРО (КОРО), але не менше 10 тис. гривень. Це передбачено абз. 7 част. 2 ст. 17 Законом України від 19.12.1995 № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости