Для херсонців та миколаївців, які втратили домівки, запускають спецпроєкт "Прихисток своїм"


3 апреля

Миколаївська облрада та Гумштаб області запускають спецпроєкт «Прихисток своїм» для мешканців Миколаївщини та Херсонщини, які втратили домівку через обстріли. Про це повідомляє канал Миколаївської облрали в Телеграмі.

"Миколаївська облрада та Гумштаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи») опрацювали механізми допомоги громадянам і відсьогодні запускаємо спецпроєкт «Прихисток своїм». Мешканці Миколаївської та Херсонської областей, які втратили свої домівки в результаті обстрілів, опинилися в зоні бойових дій або окупації, можуть розраховувати на нашу допомогу", - йдеться у повідомленні.

За інформацією облради, громадяни з зони бойових дій, що втратили домівку через обстріли і ті, хто вирвався з районів російської окупації, не залишаться один на один з проблемами. Проєкт повинен забезпечити таких людей житлом, їжею, речами першої необхідності.

Тут наголосили, що людям варто лише зв'язатися з облрадою і їм обіцяють тимчасовий притулок в уже підготовлених закладах, триразове гаряче харчування, речі першої необхідності, меддопомогу, роботу, дистанційне навчання для дітей.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости