Для херсонських поліцейських проводять тренінги


22 марта 2017 года.

Днями відбулась Робоча зустріч партнерів проекту «Безпечне місто: об'єднуємо зусилля заради якісних змін у громаді» з працівниками Патрульної поліції м. Херсон. Зустріч провели Анна Мартинюк, координаторка ІРЦ «Правовий простір», яка є експерткою проекту, та Максим Магда, адвокат та менеджер Регіонального центру з надання БВПД, залучений до проекту як тренер, що проводитиме 2 семінари для патрульних поліцейських.

Про це повідомляє портал socioprostir.org.ua.

17 березня у заході взяли участь працівники адмінпрактики, юридичного та відділу моніторингу Управління Патрульної поліції м. Херсон.

Проектом заплановано навчальну програму для патрульних, які допускають помилки при складані протоколів. Тож серед питань, що розглядались під час Робочої зустрічі були:

1) Визначення кількості постанов про скасування протоколів для попереднього аналізу та виявлення помилок у складанні протоколів;

2) Визначення кількісного та якісного складу учасників семінару;

3) Обмін досвідом щодо проведення навчання з інших проблемних питань, зокрема, навчання по адміністративному затриманню, проведене представниками міської прокуратури.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости