Для Херсонщини «єдинники» сплатили півмільярда гривень податків


13 октября 2020 года.

За 9 місяців 2020 року суб'єкти господарювання Херсонщини перерахували до бюджетів територіальних громад області 510 млн гривень єдиного податку. Приріст надходжень порівнянно з січнем - вереснем 2019 року склав 12 млн гривень. 

Як повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, фізичні особи-підприємці сплатили 326 млн гривень єдиного податку або 64 відсотка від загальних надходжень. Показник перевищив минулорічні надходження на 23,6 млн гривень з темпом росту по кожній ДПІ нашої області.

Юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування та перебувають на ІІІ групі, спрямували до скарбниць місцевих громад 71 млн гривень єдиного податку. Спрощенці - аграрії внесли до місцевих бюджетів 113 млн гривень єдиного податку.

Єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва залишається важливим джерелом надходжень до місцевих бюджетів. Його питома вага у надходженнях за дев'ять місяців цього року склала 14 відсотків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости