Дитяче відділення лікарні ім. Тропіних повертається до звичайного режиму роботи


15 декабря 2021 года.

Лікарня ім. А. і О. Тропіних повертає до звичайного режиму роботи дитяче відділення, яке майже три місяці працювало з хворими на COVID-19.

За цей час, як зазначає завідувачка відділення, лікар-педіатр вищої категорії, Людмила БОГАТЧУК, було проліковано 197 пацієнтів, багато з яких мали тяжкий перебіг коронавірусної хвороби.

- Після проведеної повної дезінфекції, вже з 6 грудня відділення почало приймати перших маленьких пацієнтів. Наразі проходять лікування 15 дітей із соматичною патологією, - розповідає завідувачка.

Втім, за словами фахівця, враховуючи ризик нових хвиль пандемії, дитяче відділення, як і низка інших, які відновили планову роботу, залишається в готовності знову приймати хворих на ковід, якщо буде потреба.

Дитяче відділення надає спеціалізовану лікувальну та діагностичну допомогу дітям до 18 років з захворюваннями верхніх та нижніх дихальних шляхів, нирок та сечовивідних шляхів, гастропатологією, алергічними проявами, захворюваннями періода новонародженості, а також ургентною патологією.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости