Сьогодні 133 дитини з Херсонщини вирушили у туристичну мандрівку до Австрії. Це діти з девʼяти громад, котрі знаходяться під постійним вогнем російських окупантів.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.
Серед дітей і ті, хто зміг виїхати з лівобережжя, малеча з багатодітних родин, а також діти військовослужбовців, зазначають в ОВА.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-10-14.40.21.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-10-14.40.11.jpg)
“Подорож організована з ініціативи начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна та підтримці Закарпатської обласної військової адміністрації. Найближчі два тижні малеча зможе відволіктися, відвідати цікаві екскурсії, знайти нових друзів та збагатитися позитивними емоціями в австрійському містечку Пінкафельд”, – йдеться у дописі.
Раніше повідомлялося, що вварійно–рятувальна служба Херсонщини отримала потужний електрогенератор від Швеції.