Напередодні Нового року діти, які проживають у населених пунктах Бериславського району Херсонщини, отримали подарунки від гуманітарної місії World Central Kitchen.
Про це 5 січня повідомив начальник Бериславської РДА Володимир Літвінов.
Зокрема новорічні подарунки отримали діти, які проживають у наступних громадах: Новорайська, Милівська, Калинівська, Береславська, Тягинська, Новоолександрівська. Загалом подарункові набори отримали понад 980 дітей.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/415576944_377009904915047_6465865068544562384_n-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/415698723_377009888248382_5750429797596597310_n-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/415538103_377009748248396_285278254331438568_n-1024x682.jpg)
Зазначимо, гуманітарна організація World Central Kitchen – це некомерційна неурядова організація, яка забезпечує харчуванням постраждалих після стихійних лих. WCK заснована в 2010 році знаменитим шеф-кухарем Хосе Андресом.
В Україні організація забезпечує роздачу як гарячих свіжоприготованих ободів, так і великих наборів продуктів для сімей. Допомога надається ВПО та постраждалому населенню на прифронтових і деокупованих територіях.