Директору елеватора на Херсонщині обрали запобіжний захід за розкрадання зерна на суму близько 15 мільйонів гривень

Директору елеватора на Херсонщині обрали запобіжний захід за розкрадання зерна на суму близько 15 мільйонів гривень
30 июля 2021 года.

29 липня 2021 року за клопотанням детективів НАБУ Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому керівнику філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Партизанський елеватор», підозрюваного у незаконному заволодінні зерном на суму понад 14,7 млн гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Так, слідчий суддя застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 4,758 млн гривень.

Строк дії запобіжного заходу до 27 вересня 2021 року.

У разі внесення застави на підозрюваного буде покладено ряд процесуальних обов'язків.

У листопаді - грудні 2019 року, перебуваючи на посаді директора філії АТ «ДПЗКУ», директор Партизанського елеватора реалізував зерно, що знаходилось на балансі державної корпорації, приватному підприємству.

В ході досудового розслідування було встановлено, що відвантаження понад 3 тис. тон зерна відбулось без дозволу власника, а отримані внаслідок незаконних операцій кошти були привласнені посадовцем.

28 липня 2021 року детективами НАБУ та прокурорами САП повідомлено про підозру колишньому посадовцю. Його дії кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

Досудове розслідування триває.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости