Директори медзакладів Херсонщини йдуть у відставку


11 мая

Найбільші медичні заклади Херсонщини накриває хвиля кадрових змін. Чи не першим у відставку подав директор обласної інфекційної лікарні Володимир Мітковський. Він уклав контракт на п'ять років, але з них відпрацював тільки півтора, і тим не менш, звільняється. Каже, сильно втомився - у розпал коронавірусної епідемії не мав ані повноцінного сну, ані відпочинку. «Втома має властивість накопичуватися - як-не як, мені вже 68 років, і давно маю пенсію. Тож порадився з родиною, і вирішив піти, як то кажуть, на заслужений відпочинок. Зібрав колектив, попрощався й попросив, щоб кандидатом на керівну посаду висунули мого заступника Олену Тимошенко. Це гарний фахівець і порядна людина, керівництво лікарнею «потягне», - каже Володимир Григорович.

Окрім Володимира Мітковського, бажання піти на пенсію висловив також директор обласного фтизіопульмонологічного диспансеру Володимир Бурятинський. Але не він один. Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко у телефонному бліц-інтерв'ю підтвердив, що надійшла заява про звільнення у червні від очільника обласної клінічної лікарні Віктора Клименка. Автор цих рядків намагався з ним також зв'язатися, і Віктор Леонідович зняв трубку мобільного телефону. Але повідомив, що знаходиться за межами регіону, і розмовляти не може. За словами Олександра Самойленка, керівництво облради запрошувало на бесіду також директора обласного онкодиспансера Ірину Сокур. Однак рішення про її відставку наразі не ухвалене - його ще розглядатиме профільна комісія облради.

Втім, йдеться не тільки і не стільки про зміну керівників. Деякі медзаклади обласного підпорядкування планують ліквідувати чи перетворити на структурні підрозділи або філії більших стаціонарів, як це вже сталося із регіональним Центром «Анти-СНІД», який влився до обласного фтизіопульмонологічного центру. Завдяки цьому сподіваються зекономити бюджетні кошти на їх утримання, та головне, аби «з водою не вихлюпнули дитину», і якість медичного обслуговування на Херсонщині від цього не погіршилася. Адже вона й так залишає бажати кращого.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости