Держслужбовці Херсонщини змагатимуться за звання «Кращий державний службовець»


15 июня 2017 года.

Відстоювати звання «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» взяли участь 18 працівників з районних державних адміністрацій, в тому числі Херсонської ОДА.

Сьогодні, 14 червня, у Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходили змагання конкурсу, який дає можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника, з якостями, що відповідають високим сучасним вимогам та критеріям.

Конкурс щорічно проводиться в три тури серед державних службовців категорії Б в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 років); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Привітати та побажати успіху учасникам змагань прийшов заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь: «Вже в першому турі ви показали високий рівень знань та вмінь, але головне, це ваше бажання самовдосконалюватись та професійно зростати. Попереду на вас чекає ІІ тур, в якому бажаю вам бути сконцентрованими та зосередженими задля того, щоб показати вміння та розкрити свій потенціал в якісних результатах конкурсу».

Голова комісії, керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський зауважив, що участь у конкурсі - це виважене та відповідальне рішення, бо наважитися на те, щоб демонструвати знання та навички та змагатися і прагнути до перемоги - дано не кожному: «Ви вже є кращими та переможцями І етапу конкурсу. Вітаю вас та дякую, що змогли довести свою спроможність та професіоналізм. Бажаю ще більшої наснаги та впевненості в собі щоб гідно продемонструвати свою майстерність. Сьогодні ви створюєте імідж державної служби та державного службовця».

Попереду на переможців ІІ го туру чекає ІІІ-й заключний Всеукраїнський тур конкурсу, який відбудеться у вересні-жовтні.

Теги: конкурс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости