Держекоінспекція Херсонщини виявила порушення у Голопристанській виправній колонії № 7


2 июня 2016 года.

26 - 30 травня 2016 року Державною екологічною інспекцією у Херсонській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Голопристанською виправною колонією № 7 (Голопристанський район, с. Стара Збур'ївка).

За результатами перевірки Держекоінспекцією виявлені значні порушення природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

При проведені перевірки держінспекторами зафіксовано, що забір підземної води зі свердловини здійснюється без дозволу на спеціальне водокористування, чим порушено вимоги п.9 ст. 44 Водного кодексу України. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря при роботі очисних споруд та від обладнання їдальні здійснюються без відповідного дозволу, чим порушено вимоги ч. 5 ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря». Крім того, обладнання очисних споруд експлуатується, але знаходиться у незадовільному стані, що також не відповідає вимогам екологічної безпеки. Виявлено цілий ряд питань щодо державної статистичної звітності відносно поводження з відходами та технології їх утилізації.

За результатами перевірки на винних осіб складено два протоколи про адмінправопорушення та надано припис на усунення встановлених порушень.

Винні особи нестимуть відповідальність за адміністративні правопорушення за дисциплінарними статутами.

Теги: вода
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости