Депутатці Бериславської райради та завідувачці поліклініки оголосили підозру за фальсифікацію військово-облікових документів.
Про це повідомили на сайті Херсонської обласної прокуратури.
За даними слідства, з грудня 2022 року жінка перебувала на посаді резервного лікаря-терапевта позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Бериславському районному ТЦК та СП.
У лютому 2023 року під час проведення медичного огляду військовозобов’язаних, вона внесла завідомо неправдиві відомості до офіційних документів – карток обстеження та медичного огляду двох чоловіків. Внаслідок чого їх безпідставно визнали тимчасово непридатним до військової служби.
Раніше повідомлялось, у Херсоні працівниці Херсонського ТЦК та ВЛК організували схему ухилення від мобілізації. У змові з головою ВЛК діяла на базі лікарні ім. Тропіних за 700 доларів США вони «допомагали» чоловікам призовного віку ухилятися від мобілізації.

