Депутатка звернулася до РНБО та СБУ щодо власників Херсонобленерго

Депутатка звернулася до РНБО та СБУ щодо власників Херсонобленерго
18 марта

Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла звернулася до РНБО щодо так званої групи «Лужники», яка володіє, в тому числі і «Херсонобленерго».

На її думку, різноманітна інформація свідчить, що в Україні діє угрупування з російським капіталом, так звана група «Лужники», що надає фінансове та матеріальне сприяння окупаційній владі Криму, спільно з оборонним концерном РФ ДК «Ростех» бере участь у розробці та виготовленні товарів військового призначення для армії країни-агресора.

«Згідно інформації, яку мною передано до СБУ та РНБО, група за сфальшованими документами заволоділа рядом об'єктів критичної енергетичної інфраструктури України (від яких залежать військові частини МО України та інші важливі структури нашої держави), рейдерськи захопивши ряд великих суб'єктів з великою ліквідністю (готелі та ТРЦ в центрі м. Києва та у інших містах України), використовувала їх як залог в російському «ВТБ» і на отриманий кредит стала власником провідного електрометалургійного заводу», - заявила депутатка.

Лужники

За словами депутатки, на підставі інформування СБУ, відомості внесено до ЄРДР.

«Розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за ч.2 ст.110 («Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України»), ч.1 ст.255 («Створення злочинної організації») та ч.3 ст.206 («Протидія законній господарській діяльності») Кримінального кодексу України. Матеріали надіслано в РНБО для використання в ході підготовки рішень», - завила вона.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости