Депутати встановлять ставки туристичного збору на наступний рік

Депутати встановлять ставки туристичного збору на наступний рік
9 июня

Депутати міської ради планують встановити ставку туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади.

Відповідний проект рішення опубліковано на сайті міської ради.

У місті Херсоні як адміністративному центрі територіальної громади у хостелах, гуртожитках для приїжджих, таборах для відпочинку, житлових будинках, прибудовах до житлового будинку, садових будинках, дачних будинках збір планується на рівні 0,25 % для внутрішнього та для в'їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

У готелях, кемпінгах, мотелях, будинках відпочинку, пансіонатах та інших закладах готельного типу, санаторно-курортних закладах - у розмірі 0,5 % для внутрішнього туризму та 1 % для в'їзного туризму.

А у місцях тимчасового розміщення (ночівлі), що розташовані в населених пунктах, які входять до складу території Херсонської міської територіальної громади (смт Наддніпрянське, сел.Інженерне, сел.Молодіжне, смт Антонівка, сел.Придніпровське, смт Зеленівка, с.Богданівка, с.Петрівка, сел.Сонячне, смт Комишани, сел.Приозерне, сел.Зимівник, сел.Благовіщенське, с.Степанівка, с.Садове) - у розмірі 0,25 % для внутрішнього та в'їзного туризму.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости