Депутати розглянуть питання виділення храму УПЦ приміщення по вул. Комкова, 2


26 / 07 / 2017

Депутати Херсонської міської ради розглянуть питання виділення в безоплатне користування (позичку) Храму Стрітення Господнього Української православної церкви Київського патріархату нежитлові приміщення (складський корпус) по вул. Комарова, 2, загальною площею 42,5 кв.м.

Про це йдеться у проекті рішення, опублікованому на сайті міськради.

У другому пункті проекту рішення також вказано: "Переукласти договір безоплатного користування (позички) від 01.08.2017 № 1682 на нежитлові приміщення по вул. Комарова, 2, загальною площею 76,8 кв.м, із Храмом Стрітення Господнього Української православної церкви Київського патріархату для розміщення Храму на честь Великомучениці Варвари".

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначено, що об'єкт комунальної власності планується використовувати для розміщення Храму на честь Великомучениці Варвари. 

Нежитлові приміщення складського корпусу, відповідно до рішення Херсонської міської ради від 04.07.2014 № 1427 було передано в безоплатне користування (позичку) Херсонській міській громадській молодіжній організації «Молодіжний християнський рух «Анастасіс», яка на сьогодні достроково розірвала договір позички та звільнила їх.

Передача в користування погоджена головним лікарем зазначеного комунального закладу Ремигою Л. Т.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости