Депутати планують перетворити пустир за костелом на сквер

Депутати планують перетворити пустир за костелом на сквер
21 января

Депутати Херсонської міської ради планують надати статус скверу території зони зелених насаджень, орієнтовною площею 0,35 га, розташованій у Херсоні по вул. Суворова, між будівлями № 38 та № 40.

Про це йдеться у проєкті рішення.

Мова йде про пустир між костелом, руїнами іспанського консульства та будівлею УКСа.

сквер

В разі прийняття цього рішення, департамент містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради має провести інвентаризацію земель під вказаною територією, для встановлення меж скверу, а комунальне підприємство «Парки Херсона» Херсонської міської ради забезпечувати утримання об'єкта.

Назви у скверу поки не буде.

Передбачається, що комісія з підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об'єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади, спільно з департаментом у справах масової інформації та зв'язків із громадськістю міської ради мають організувати збір та розгляд пропозицій громадськості щодо найменування скверу та, з урахуванням результатів громадських обговорень, підготувати проєкт рішення міської ради про найменування скверу.

 

Теги: сквер
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости