Депутати облради звернуться до правоохоронців, щоб ті активізували розслідування розкрадань на мостопереході

Депутати облради звернуться до правоохоронців, щоб ті активізували розслідування розкрадань на мостопереході
2 февраля

Депутати Херсонської обласної ради планують звернутися до прокурора Херсонської області, начальника Головного Управління Національної поліції в Херсонській області щодо активізації розслідування зловживань при будівництві шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Залаегерсег у м. Херсоні.

Про це йдеться у проекті рішення.

"З 2018 року органами досудового слідства проводиться розслідування кримінального провадження № 12018230000000221 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частинами 3, 4 статті 191 Кримінального кодексу України за фактами привласнення виконавцями робіт бюджетних коштів шляхом завищення вартості будівельних робіт і матеріалів, невідповідність обсягів фактичної виконаної роботи, даним які зазначені в актах виконаних робіт. На цей час слідство незавершене, а винні особи не встановлені", - вказано у проекті.

Депутати констатують, що станом на 16 листопада 2020 року загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах зросла в декілька разів, до 1 576 454,468 тис грн.

З метою запобігання зловживань при будівництві Шляхопроводу та притягнення винних осіб до відповідальності Херсонська обласна рада пропонує активізувати розслідування зловживань при будівництві Шляхопроводу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости